Ivan Homola

  • 2 days
  • 4
  • 119€
  • 4/5

Trip description

Poseďte si pri krehkom rožku plnenom čokoládou v pouličnej kaviarničke a oddýchnite si po dni vyplnenom prechádzkami popri Seine a obdivovaním ikonických atrakcií, ako sú Eiffelova veža či Víťazný oblúk. Dokonalý zážitok z poznávania Paríža dosiahnete vtedy, ak sa vám podarí skĺbiť jej uvoľnenosť a živosť s dostatkom času na to, aby ste si mohli vychutnať skvelé jedlo aj výstavy v Louvre. Prebuďte svoju duchovnú stránku pri návšteve katedrály Notre Dame, zjednajte si výhodný obchod na blšom trhu Marché aux Puces de Montreuil, prípadne nakúpte dobroty na trhovisku Marché Biologique Raspail a to všetko okoreňte návštevou pikantného predstavenia v Moulin Rouge.

Sign up with Facebook We will never post anything on your Facebook wall.
Sign up with Facebook
By signing up, I agree to Tripo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms.

Enter the email address associated with your account, and we'll email you a link to reset your password.

0

Nádherný výhled. Doporučuji jet výtahem až na vrchol a vstupenky zakoupit předem. Frontě na výtah se bohužel v mezipatře nevyhnete.

0

Určitě stojí za návštěvu, ale chce tam jít v ranních hodinách, kdy ještě nejsou tak velké fronty, vstup je totiž zdarma.

1

Išli sme do veže ráno a čakali hodiny. Veľké sklá sú úžasné - najväčšie na svete. Dávam prednosť vonkajšej tejto gotickej katedrále.

2

Velmi vkusná zahradní architektura, dobrá poloha nedaleko řeky, zajímavá oblast plná kaváren, stojí za návštěvu spíše na jaře a létě.

3
77
Trip love
Share:

About author

Ivan Homola

Brno

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Fusce aliquam vestibulum ipsum...

Similar trips